Vážení obchodní partneri, zákazníci, prosíme Vás, v období od 28.11.2022 do 19.12.2022 používať na kontakt s našou firmou iba e-mail: itys@itys.sk. Ďakujeme.

Newsletter

ITYS na FB

ITYS - sortiment na opracovanie a údržbu kameňa, násroje a náradie pre kamenárov

Taurus 100/10 R

Leštička rovných, šikmých a toroidných hrán


Tento stroj zahŕňa:

Ochranné pokrytie Cartera z nerezovej ocele Inox + skrutky z nerezovej ocele Inox.Taurus 100/10 R - leštička rovných, šikmých a toroidných hrán

Posúvací pás s rýchlym systémom regulácie napätia a spodný profil s dvojitým popruhovým blokovaním (patentovaný systém), aby sa vyhlo bočným pohybom alebo vysunutiam počas posúvania. Rýchlosť posúvania je riadená frekvenčným meničom; okrem toho sa posúvací pás môže posúvať v dvoch smeroch chodu a rýchlosť sa zobrazuje na displeji riadiaceho panela.

Elektrická skriňa natretá nerezovou oceľou inox je vyrobená z komponentov TÉLÉMECANIQUE.

Hriadeľ prítlakových doštičiek s elektrickou reguláciou, slúžiace na zablokovanie opracovávaných kusov (hrúbka od 0 do 100 mm), a možnosť ručného simultáneho naklonenia doštičiek počas opracovania nepravidelných materiálových platní.

Pneumatické zariadenie s vyrovnaným tlakom podľa normatívy ISO. Regulácia tlaku počas práce je osobitná pre každý hriadeľ. Je možné použiť rozdielny tlak opracovania pri každom hriadeli (predné časti alebo hranky). Taurus 100/10 R - leštička rovných, šikmých a toroidných hrán

Bočné vyberacie valčeky « B » elektrické,Taurus 100/10 R - leštička rovných, šikmých a toroidných hrán ktoré sa dajú rozšíriť až na 0,7 m, ktoré počas opracovania slúžia na podporu žulových kusov alebo platní širších ako je posúvací pás. Tyč je vybavená dvomapodpornými regulovateľnými nožičkami « C », ktorá ju podopiera a zabraňuje nebezpečným ohýbaniam, ktoré by mohli spôsobiť poškodenie a zlomenie zavesených kusov.

Tyč hriadeľa kompletne motorizovaná s rôznymi možnosťami posúvania:

01 Jednotka vrchného nárezu od 5,5 HP s reguláciou a nastavením hrubky opracovania, kontrolovanej počítačom.

01 Jednotka spodného nárezu od 5,5 s reguláciou a nastavením hrubky opracovania, kontrolovanej počítačom.


Elektrické nezávislé posúvanie dvoch jednotiek rezu prítlakových doštičiek a polohovanie na základe hrúbky kontrolovanej počítačom.

01 Kalibrátor HP 5,5 vybavený ručnou vertikálnou a horizontálnou reguláciou na kalibrovanie kusu:


Hlava hriadeľa tvoriaca profily s motorom 5,5 HP, schopnosť tvarovania platní o hrúbke od 10 a 100 mm, vybavená automatickým polohovaním. Regulácia hĺbky opracovania je elektrifikovaná.


Deväť hriadeľov / hláv 2,5 HP na leštenie torusových a polotorusových profilov, a všetkých ostatných typických stavebných tvarov.

02 Spodné hranky. Prvá spodná hranka má motor HP 2,5 a je vybavený mechanickou brzdou. Druhá hranka je vybavený motorom HP 1,5.

02 Vrchné hranky. Prvá vrchná hranka má motor HP 2,5 a je vybavený mechanickou brzdou. Druhá hranka je vybavená motorom HP 1,5.


Disp zariadenie univerzálneho rezu HP 5,5 s motorovou vertikálnou a ručnou horizontálnou reguláciou na prevedenie nasledujúcich typov opracovania:

Jednotka rezu sa nachádza pred jednotkou kalibrovacieho zariadenia:

Taurus 100/10 R - leštička rovných, šikmých a toroidných hrán

01 U.C.T. Počítačovo riadený výstup hláv, kontrolovaný počítacom Allen Bradley, ktorý je schopný vykonať opracovania schodíkov pre točité schodisko alebo pre iné nepravidelné tvary:

01 Mazacie zariadenie poslednej generácie je schopné vzkonávať všetky pracovné operácie mazania. Tieto operácie môžu byť automaticky monitorované a riadené počítačom, a to v pravidelných časových intervaloch, ako aj výskyt prípadných porúch, ktoré sú signalizované sveteľnýmmi ukazovateľom a/alebo správou na displeji. Mazivo je distribuované na všetky pohyblivé časti stroja prostredníctvom flexibilných rúrok (obrázok →).

Funkcie kontrolované počítačom Allen Bradley:

Taurus 100/10 R - leštička rovných, šikmých a toroidných hrán

Ovládací panel, namontovaný na ramene, otočný, s displejom “touch screen” Allen-Bradley 10”, slúžiaci na pohodlnú kontrolu všetkých funkcií stroja počas fáz opracovania (obrázok →).

Štruktúra stroja podstupuje špeciálne antikorózne ošetrenie, zložené z dolu uvedených fáz:

Taurus 100/10 R - leštička rovných, šikmých a toroidných hrán

Návod na použitie a údržbu v súlade s normami CEE.

Kľúče a doplnky k obsluhe stroja.

Plechová pozinkovaná nádrž na zber vody.

Pozinkované vstupné valčeky stroja 1,0 m.

Pozinkované výstupné valčeky stroja 1,5 m.

Sada brúsnych hláv slúžiacich na test.

Sada diamantového náradia pre stroj. Diamantové náradie je nasledovné:

Taurus 100/10 R - leštička rovných, šikmých a toroidných hrán

Taurus 100/10 R - leštička rovných, šikmých a toroidných hrán

Taurus 100/10 R - leštička rovných, šikmých a toroidných hrán

Taurus 100/10 R - leštička rovných, šikmých a toroidných hrán

ITYS - sortiment na opracovanie a údržbu kameňa, násroje a náradie pre kamenárov